تبلیغات
یادداشت های یک استشهادیه جنبشی - پروتکل های دانشوران صهیون (۲)
 

صهیونیزم ,

: چهارشنبه 7 دی 1384 :

پروتکل های دانشوران صهیون (۲)


ریحانه فاطمی
نظر ها () || [لینك مطلب] || [ارسال ایمیل]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

[ ادامه ی مطلب پیشین...]

پروتکل یازدهم

برنامه های قانون اساسی جدید در حکومت ها و انقلاب های نوین توسط عوامل ما، نمای بیرونی آزادی در حکومت هاست.

پروتکل دوازدهم

برداشت آزادی خواهان از واژه ی آزادی، آینده مطبوعات در آن کشور، تسلط برمطبوعات و بنگاه های خبر گزاری ، ترقی در قاموس یهود، همبستگی در مطبوعات بصورت زنجیره ای،دامن زدن به خواستهای مردم در اطراف شهر ها وروستا ها ، افشای خطای حکومت ها.

آرادی تفسیرات مختلفی دارد، ما اینگونه تعریف میکنیم : آزادی یعنی اینکه تو حق داری قانون را هر طور که خواستی عمل کنی، این تعریف در زمان مناسب برای ما سودمند خواهد بود زیرازمام حکومت ها را با این واژه ( آزادی) به دست خواهیم گرفت،چون این قوانینیند که حرف آخر را میزنند و به اقتضای مصالح ما آنطور که میخواهیم آنرا وضع یا حذف می کنیم.

پروتکل سیزدهم

نیاز به مسایل سیاسی و صنعتی و تفریحات و سرگرمیها مانند نیاز انسان به نان روزانه است،درست به خودی خود درست است در مسائل مهم این حقیقت با نظرما تغییر میکند.

پروتکل چهاردهم

یهودیت دین آینده:

شکل های آینده ی بردگی در قالب دین پوشیده و ناشناخته خواهد بود ادبیات اباحیگری و ادبیات عمومی در آینده ی زبان ماست.

پروتکل پانزدهم

قیام یهود کودتایی که جهان آینده را فرا خواهد گرفت، اعدام سرنوشت آینده ی آزادی خواهان و حتی دست نشانده های ما، زیاد کردن محافل یهود تحت نظر هیئت مرکزی حاکمه با استفاده از روش های فریب و رهبری آنها تحت نظر جمعیت های سری و همبسته. از بین بردن شکوه قوانین در حکومت ها، موفقیت ما به عنوان ملت برگزیده ، اطاعت از فرامین یهود و تثبیت قوانین یهود، قاطعیت و سخت گیری در مجازات و جمع آوری ثروت های جهان برای بدست آوردن حق استیناف در حکومت های دیگر،یهود مظهر پدر در حکومت های جهان،پادشاه اسراییل همان پدر جهان است.

پروتکل شانزدهم

از بین بردن و عقیم کردن برنامه های آموزشی دانشگاه ها، جایگزین کردن تعالیم و راه برد های ما بوسیله ی قدرت تبلیغ در مراکز علمی ، حذف آموزش آزاد برفراری نظریات نوین(استقلال فکر)

پروتکل هفدهم

وکالت قضایی تنها از آن ماست که با نفوذ روحانیون دست نشانده به نام آزادی وجدان با از میان برداشتن حکومت پاپ و جایگزین کردن پادشاهی یهود در مبارزه با کلیسای فعلی با ابزار مطبوعات در عصر حاضر و جاسوسی به شیوه ی سازمان یهود ، لازمه های سواستفاده از قدرت به نفع خود.

پروتکل هجدهم

اندیشه ی تدابیر دفاعی مخفی، زیر نظر داشتن توطئه ها از داخل و خارج،تدابیر دفاع علنی با بدست آوردن ابزار جنگی هرچند مخالف جهان باشد،ایجاد گارد مخفی پیرامون پادشاه یهود، از بین بردن صبغه ی مذهبی حکومت ها بر دین یهود،دستگیری،زندان و اعمال فشار با کمترین شبهه.

پروتکل نوزدهم

اندیشه حق ملت ها در ارائه شکایات و پیشنهاد ها در جامعه که همان آشوب سیاسی و آگهی کردن جرم های سیاسی در حکومت ها.

پروتکل بیستم

برنامه ی مالی یهود_مالیات تساعدی، خزانه داری کل و اسناد وام با بهره ، رکورد سرمایه ، انتشار اسکناس بر اصل طلا، سطح دستمزد های کارگری، وام های دولتی و انتشار اوراق با ربح درصدی (ربا) ، سهام های شرکت های صنعتی (بورس)

پروتکل بیست و یکم

قرضه داخلی ، دیون و مالیات ها ، تبدیل دیون به دیون تلفیقی ، ورشکستگی بانک های پس انداز و درآمد(قرض الحسنه) ، حذف ارزش های صنعتی.

پروتکل بیست و دوم

اسرای که در آینده معلوم خواهد شد با عمل به پوتکل بیست وکم بدهی های دولتها و شالوده آینده خوب برای ما ، شعار قدرت و تسلیم برده واری در برابر ما.

پروتکل بیست وسوم

بیکاری صنعتگران،از بین بردن ممنوعیت اباحیگری و مشروبات الکلی برای از بین بردن جوامع و ادیان پیشین غیر یهود و احیای برگزیده خداوند که همان حکومت یهودیت است.

پروتکل بیست و چهارم

تلاش ما در تثبیت و تقویت سلاله ی پادشاه داوود که به یهود ختم میشود، تربیت و آماده کردن پادشاه برای حکومت و تخت، کنار زدن وارثان غیر شایسته هرچند از تبار داوودی باشد فقط پادشاه و دستیاران سه گانه او حاکمان جهان وتعیین گرسرنوشت امت یهودهستند ، تلاش ما بر آن است تا پادشاه یهود را از هر عیبی مبرا داریم.

والسلام

 

 


ویرایش شده در چهارشنبه 7 دی 1384 و ساعت 01:12 ب.ظ

نوشته شده در چهارشنبه 7 دی 1384 و ساعت 01:12 ب.ظ توسط : ریحانه فاطمی

نظر ها () || [لینك مطلب] || [ارسال ایمیل] || [صهیونیزم , ]نوشته های اخیر

میهمانم کن !...-

من ، تکی ، زیر چتر ، زیر باران اشک هایم...-

لطفا صورت مسئله را درست بخوانید!...-

تبارک یومک یا امی ...-

وقتی به خاطر یاس کبودت گریه می کنی ......-

هم خدا ، هم خرما ...-

تا طلوع خورشید چند ساعت راه است !؟...-

آتش بس ......-

آدرس جدید...-

من بی استخاره عاشق می شوم ....-

از نسل سوم تا ناکجا آباد !!!...-

گونه ام را نسیم نوازش کرد و رفت ......-

یک بغل آزادی...-

رفتی ... اما نمی دانم چرا !...-

قسمت ۳۶۵ سال...-


صفحات وبلاگ

نمایش نظرات 1 تا 30