تبلیغات
یادداشت های یک استشهادیه جنبشی - پروتکل های دانشوران صهیون
 

صهیونیزم ,

: سه شنبه 6 دی 1384 :

پروتکل های دانشوران صهیون


ریحانه فاطمی
نظر ها () || [لینك مطلب] || [ارسال ایمیل]

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
پستی که پیش روی شماست ترجمه ای از کتاب پروتکل های دانشوران صهیونیستی نوشته ی عجاج نهیوض می باشد و در بر دارنده ی 24 پروتکل میباشد که توسط سران صهیونیسم که متشکل از دانشوران و مغز های متفکر یهودیت است به تصویب رسیده و امضا گردیده است و در واقع همان تفکرات اهریمنی ایشان برای سلطه بر جهان توسط یک حکومت یهودی می باشد.
مطالعه ی این نوشتار ما را بر آن می دارد تا در تحقیق و شناخت این پدیده ی شوم همت بیشتری گمارده و در پیوندی محکمتر با ولایت زمان و جواب لبیک من ناصر ینصرنی حضرت صاحب الزمان (عج) ثابت قدم تر باشیم ، ان شا الله.
پروتکل اول
حق با زور است. آزادی ایده ای بیش نیست.طلا، ایمان، خود مختاری، سرمایه و حاکمیت مطلق آن، دشمن داخلی، توده ی مردم(عوام)، هرج و مرج اجتماعی، ناسازگاری سیاست و اخلاق،قدرت یهودیت آزادی خواه شکست ناپذیر است، هدف وسیله را توجیه می کند، توده و اکثریت مانند انسان کور است.
الفبای سیاست: اختلافات حزبی، استبداد مطلق در حکومت،رواج مشروبات الکلی، کهنه پرستی،تباهی اینها اصول و قواعد حکومت یهودی است که متشکل از ترور، آزادی، مبانی حکومت های موروثی، سلطه ی پنهانی که نمایندگان را از مردم دور می کند شیرازه ی آن را تشکیل داده است.
پروتکل دوم
شالوده های تفرق یهود: جنگ های اقتصادی ، حکومت های ظاهری و مشاوران مخفی مانند دولت آمریکا، موفقیت تعالیم ویرانگر، نرمش در سیاست، نقش مطبوعات، ارزش قربانیان یهود.
پروتکل سوم
افعی نماد یهود و مفهوم آن اختلال در معیارهای شرعی و قانونی کشورها، ترور و وحشت در کاخ ها و حکومت ها، ابراز قدرت و جاه طلبی یهود ، حمایت از پارلمان ها و سخنرانان و نویسندگان پر حرف وکم کار، سو استفاده از قدرت، بردگی اقتصادی، افسانه ی حقوق ملت، آر مان های یهود در کشور های دیگر،انحطاط توسط عوامل گرسنگی توده ی مردم ثمره ی آن، تاجگذاری و حکومت پادشاهان حاکم(یهود)بر سراسر جهان، نیاز به شالوده ی تعلیم در مدارس، آزادی خواهی بحران اقتصادی،تضمین امنیت برای ملت ما(یهود)لازمه ی حاکمیت مطلق تحت اندیشه ی یهودیت همانند انقلاب کبیر فرانسه و نقش عمال مخفی یهود در آن.
پروتکل چهارم
مراحل مختلف یک حکومت جمهوری از دید یهود:
آزادی خواهی توسط عوامل یهود، رقابت اقتصادی بین المللی، نقش سفته بازی ها، زر پرستی، که نتیجه ی آن را در پروتکل پنجم می بینیم.
پروتکل پنجم
را ه های ایجاد یک حکومت مر کزی مقتدر یهودی:
گرفتن زمام قدرت با حربه ی آزادیخواهی، عواملی که اتحاد کشور ها را ناممکن می سازد اندیشه ی تشکیل کشور یهود یک خواست الهی است. تاثیر فراوان انتقاد و عیب جویی در تخریب و ویرانگری اندیشه ها بوسیله ی فن مخرب سخنوری که با آن افکار عمومی و فعالیت های فردی و جمعی در دستان ماست.
پروتکل ششم
انحصار و وابستگی ثروت کشور ها و بیرون آوردن ثروت های مستغلاتی(زمین) از دست دولت ها، تجارت صنعت و بورس بازی، رواج عیاشی و تجمل پرستی، افزایش دستمزدهای کارگری و گران کردن مایحتاج عمومی، ترویج عوامل هرج و مرجو میگساری، معنای مخفی تبلیغات و تثبیت آن بوسیله اندیشه های اقتصادی ما (یهودیت).
پروتکل هفتم
مسلح شدن یهود جهت دفاع و حملات شدید، سرکوب قیامها توسط عوامل، بر افروختن جنگ های محدود و منطقه ای یا جهانگیر، راز داری رمز موفقیت سیاست ما(یهود)، استفاده از مطبوعات و افکار عمومی، استفاده از قدرتهای عواملی مانند آمریکا،چین،ژاپن و دولت های دیگر.
پروتکل هشتم
بکار گیری حقوق قانونی بصورت مبهم و گمراه کننده توسط دستیارانی از مرکز صهیونیست در مدارس و در میان فارغ التحصیلان سطح بالای علمی، اقتصاددان ها و میلیونر ها،صاحبان پست های بزرگ و حساس در حکومت ها .
پروتکل نهم
پیاده کردن اصول آزادی خواهی آنطور که ما در تعلیمات خود به ملت ها می آموزیم، از بین بردن مفهوم و اندیشه ی یهود ستیزی با استفاده از ابزار دیکتاتوری، ترور و وحشت توسط خدمتگزاران ما که همان قدرت بینای ما و ضعف کور در کشور ها توسط دست نشانده های ما در اختیار گرفتن زمام تعلیم و تربیت، ایجاد فرضیه های دروغ و به راه انداختن جنبش های سری و لانه های مخفی با استفاده از شور جوانان نا آگاه.
پروتکل دهم
نمای بیرونی صحنه سیاسی یهود: نبوغ حرامزاده ها، وعده ی انقلاب و آزادی، حق دموکراسی یا انتخاب عمومی در رای گیریها ، از بین بردن اعتمادبه نفس توسط رهبران آزادی خواه(دست نشانده)سموم لیبرالیسم عوامل ما درموسسات دولتی،انشعابات حزبی مبتنی بر قانون اساسی، روسای جمهور مرکب های آزادی خواهی نقش نمایندگان و رییس مجلس در قانونگذاری و انتقال حکومت استبدادی زمینه ی آشکار شدن حکومت یهودیت و پادشاهی آن بر جهان، منتشر کردن میکروبهای بیماری های اخلاقی و زشتیهای آزادیخواهی.
والسلام


پ.ن

 ادامه دارد...


ویرایش شده در سه شنبه 6 دی 1384 و ساعت 01:12 ب.ظ

نوشته شده در سه شنبه 6 دی 1384 و ساعت 01:12 ب.ظ توسط : ریحانه فاطمی

نظر ها () || [لینك مطلب] || [ارسال ایمیل] || [صهیونیزم , ]نوشته های اخیر

میهمانم کن !...-

من ، تکی ، زیر چتر ، زیر باران اشک هایم...-

لطفا صورت مسئله را درست بخوانید!...-

تبارک یومک یا امی ...-

وقتی به خاطر یاس کبودت گریه می کنی ......-

هم خدا ، هم خرما ...-

تا طلوع خورشید چند ساعت راه است !؟...-

آتش بس ......-

آدرس جدید...-

من بی استخاره عاشق می شوم ....-

از نسل سوم تا ناکجا آباد !!!...-

گونه ام را نسیم نوازش کرد و رفت ......-

یک بغل آزادی...-

رفتی ... اما نمی دانم چرا !...-

قسمت ۳۶۵ سال...-


صفحات وبلاگ

نمایش نظرات 1 تا 30